GENEL ŞARTLAR VE KOŞULLAR
 
 
Bu web sitesi, Akdeniz Üniversitesi Teknokent merkezli yasal olarak kurulmuş bir Türk seyahat acentesi olan PAXIMUM Corporation'a (bundan böyle PAXIMUM olarak anılacaktır, kendi adına ve herhangi bir yan kuruluşu veya holding şirketi veya herhangi bir iştiraki adına hareket etmektedir) aittir. Ar-Ge 5 SAN TSG Binası, 07070 Antalya, Türkiye vergi kimlik kodu 7230420938 olup, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası'na kayıtlıdır. Seyahat Organizatörü (bundan böyle MÜŞTERİ olarak anılacaktır), PAXIMUM web sitesi (www.b2b.paximum.com veya "İnternet sitesi"). Aşağıdaki Hüküm ve Koşullar, MÜŞTERİ'nin PAXIMUM ile ilişkisinin temelini oluşturur. PAXIMUM ve MÜŞTERİ'nin ilgili hak ve yükümlülüklerini belirledikleri için lütfen bunları dikkatlice okuyun. MÜŞTERİ'nin bu web sitesi aracılığıyla yaptığı herhangi bir rezervasyon, MÜŞTERİ'nin bu Genel Hüküm ve Koşulları, yasal beyanı ve gizlilik politikasını (“Şartlar ve Koşullar”) kabul etmesine bağlıdır. Şartlar ve Koşullar, web sitesinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur ve genel sözleşme koşullarından, işlemlerinden veya rezervasyonlarından ayrılamaz. PAXIMUM web sitesini ziyaret ederek, kullanarak veya sipariş vererek, MÜŞTERİ ve kullanıcısı bu Hüküm ve Koşullara ve bu web sitesini yöneten tüm geçerli yasa ve yönetmeliklere ve PAXIMUM web sitesi aracılığıyla gerçekleştirilen rezervasyonlara tabi olmayı açıkça kabul eder. PAXIMUM web sitesine erişim PAXIMUM tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir ve PAXIMUM zaman zaman herhangi bir bilgi veya hizmeti önceden haber vermeksizin değiştirme, değiştirme, ikame etme veya askıya alma veya kaldırma hakkını saklı tutar. MÜŞTERİ, Hüküm ve Koşullara bağlı kalmayı kabul etmezse, MÜŞTERİ rezervasyona devam etmemelidir.
 
 
 
MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ OLARAK PAXIMUM RANDEVU
Bu programa erişim için bu sözleşme, doğrudan PAXIMUM ile MÜŞTERİ arasında imzalanmıştır. MÜŞTERİ, PAXIMUM'un zaman zaman faaliyet gösterebileceği tüm bölgelerde seyahat aracılık hizmetlerinin sağlanması için acentesi olarak PAXIMUM'u tayin eder ve PAXIMUM bu atamayı kabul eder. PAXIMUM tarafından bu sözleşme kapsamında MÜŞTERİ'ye sağlanabilecek aracı hizmetler, konaklama hizmetlerinin müsaitlik durumu, rezervasyon ve teyidi ile temsil hizmetleri veya Tarafların zaman zaman anlaşabilecekleri diğer hizmetleri içerecektir. PAXIMUM, iletilen rezervasyon talebi doğrultusunda MÜŞTERİ tarafından seçilen hizmet sağlayıcıdan onay almak için elinden geleni yapacaktır. Uygunluğun hizmet sağlayıcı tarafından onaylanması ve MÜŞTERİ'nin bu Hüküm ve Koşullara uygun olarak ödemeye devam etmesi durumunda, PAXIMUM MÜŞTERİ'ye rezervasyonu onaylayabilecektir. PAXIMUM, yalnızca PAXIMUM'un MÜŞTERİ adına yaptığı tüm rezervasyonlarda MÜŞTERİ'nin temsilcisi olarak hareket eder. PAXIMUM, MÜŞTERİ'nin yaptığı herhangi bir sözleşme veya MÜŞTERİ'nin rezerve ettiği diğer hizmetler için veya herhangi bir hizmet tedarikçisinin veya MÜŞTERİ'nin rezervasyonuyla bağlantılı diğer kişi(ler) veya taraf(lar)ın eylemleri veya ihmalleri için hiçbir sorumluluk kabul etmez. Hizmet sağlayıcının rezervasyon koşulları MÜŞTERİ'nin sözleşmesi için geçerli olacak ve geçerli koşullara, müsaitlik durumuna ve diğer faktörlere bağlı olarak her bir rezervasyon yapılırken fiyatlar ve iptal koşulları görüntülenecektir. Web sitesi, MÜŞTERİ'ye rezervasyon prosedürü boyunca rehberlik edecektir.
 
 
 
SİTE KULLANIM YAŞI VE SORUMLULUĞU
MÜŞTERİ, i) MÜŞTERİ veya MÜŞTERİ'nin yasal olarak adına hareket etmeye yetkili olduğu herhangi bir kişi için meşru araştırmalar veya rezervasyonlar yaptığını; ii) kod kullanıcısının en az 18 yaşında veya daha büyük olması ve PAXIMUM sitesini kullanmak ve MÜŞTERİ için yasal olarak bağlayıcı bir sözleşme oluşturmak için yasal ehliyete sahip olması ve, iii) rezervasyon işlemi sırasında verilen tüm kişisel bilgilerin doğru ve MÜŞTERİ, MÜŞTERİ adı veya hesabı altında yapılan tüm işlemler için mali sorumluluk kabul eder.
 
 
 
ERİŞİM KODLARI: Bu programa erişim kodları (kullanıcı adları ve şifreler), her bir kişisel kullanıcı için gerektiği kadar şifre dahil olmak üzere her MÜŞTERİ'ye PAXIMUM tarafından verilecektir. PAXIMUM rezervasyon hizmetine erişmek için ilk erişim kodları ilk kez kullanıldıktan sonra, kayıtlı MÜŞTERİ'nin her kullanıcısı, çalışırken mutlak gizliliği, tercihi ve bağımsızlığı korumak için kişisel şifresini (başlangıçta PAXIMUM tarafından sağlanan) DEĞİŞTİRMEK ZORUNDADIR. PAXIMUM tarafından sağlanan erişim kodları, yalnızca her MÜŞTERİ ve kişisel kullanıcının kullanımı içindir; hiçbir erişim kodu kullanımı, MÜŞTERİ'nin temsilcileri veya yan kuruluşları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü taraflara devredilemez veya ifşa edilemez. Her MÜŞTERİ ve kişisel kullanıcı, kendi erişim kodlarının kullanımından doğrudan sorumludur. Uygunsuz kullanımı durumunda, bu tür erişim kodları geri alınır; satışlar derhal durdurulacak ve yasal işlem başlatılacaktır.

 

Send Whatsapp Message