BONEGA HARİKALAR TAKIMI EN İYİSİ OLMAK İÇİN ÇALIŞIYOR 

 

2021 YILINDA ŞANLIURFA'DA GERÇEKLEŞTİRİLEN ULUSLARARASI DOĞU ÖDÜLLERİNDE BONEGA TURİZM YILIN EN İYİ SEYAHAT ACENTESİ ÖDÜLÜNE SAHİP OLDU.

 

Tatilcilerin yol arkadaşı, gezginlerin daimi başlangıç noktası Bonega bugün tatilseverlerin desteğiyle sektörün trendlerini belirleyen, başarıları ödüllerle onurlandırılan ve tatil dendiğinde akla ilk gelen marka konumuna yükselmiştir. Kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları, yapılan alt yapı ve teknoloji yatırımları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir.

 

f5b1ea12-9f53-46b7-b8c0-f8caf61076c3.jpg

 

2021 ULUSLARARASI DOĞU ÖDÜLLERİN DE BONEGA TURİZM YÖNETİCİSİ ABDURRAHMAN ACAR YILIN EN İYİ İŞ İNSANI ÖDÜLÜNE SAHİP OLDU 

 

86e6a73a-1f4e-4840-bf90-6e8c97067be5.jpg

 

2022 Yılında İstanbul da gerçekleştirilen Altın Yaşam Ödüllerin de Bonega yılın en iyi çıkış yapan seyahat acentesi ödülüne sahip oldu.En iyisi olduğumuz her yıl tescilleniyor

 

 

_d_l.jpg

 

 

Müşteri memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan Bonega Harikalar Takımı'nın tecrübeli çalışanları, bu ilke doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümüne hızlıca cevap verebilmek ve sizlere unutulmaz bir tatil tecrübesi yaşatmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaya her gün, her saat devam etmektedir.

 

Türkiye genelindeki güçlü otel bağlantıları ve online satış sistemi  ile geniş bir hizmet ağına sahip olan Bonega  her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinmiştir.

 

Ürün ve hizmet planlamasında her zaman misafir görüşlerinin ışığında yol alan ve her görüşü can kulağı ile dinleyen Bonega'nın sektörel başarısının temelinde siz değerli müşterilerine verdiği önem yatmaktadır.

 

Bonega her daim değişime ve yeniliğe açık bir yapılanmaya sahip olup, müşteri odaklı çalışmaktadır. Bonega öncelikle müşteri için vardır. Teknolojinin tüm imkânlarını müşterilerine ve personeline kullandırıp, yaptığı işte fark yaratmayı hedeflemektedir. Her zaman müşterinin ve çalışanın tercih edeceği tur operatörü olmaya çalışmaktadır.

 

 

Send Whatsapp Message